Grad goli w Szydłowie !

Grad goli w Szydłowie na inaugurację rozgrywek Klasy Okręgowej. GKS Iskra Szydłowo pokonała swoją imienniczkę  – Iskrę Krajenka 11 : 2 / 2 : 1 /nie pozostawiając złudzeń kto w dniu dzisiejszym był lepszym zespołem.

Obecny na meczu prezes Iskry Krajenka – Łukasz Tesmann przed meczem mówił, że to nie ten sam zespół, który w poprzednim sezonie zdobywał 3. miejsce w tej lidze i przy odrobinie szczęścia mógł nawet awansować do V. ligi. Mam zespół w przebudowie – dodawał prezes.

Można powiedzieć, że jesteśmy wypisz wymaluj w podobnej sytuacji.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej przegranej Gości. Do przerwy tylko 2 : 1. Dopiero po przerwie rozwiązał się worek z bramkami i po 9. minutach gry w drugiej połowie prowadziliśmy już 6 : 1.

Komentarz do meczu w pomeczowych wywiadach trenerów, Damiana Sudoła Iskra Krajenka i Cezarego Krukowskiego Iskra Szydłowo.

Jak padały bramki:

1 : 0 w 9. min. Łukasz Skwarek strzałem po ziemi z 20 m.;

1 : 1 w 15. min. Krajenka po akcji lewą stroną;

2 : 1 w 41. min. Łukasz Kłączyński głową po rzucie rożnym;

3 : 1 w 46. min, zaraz po wznowieniu gry po przerwie ponownie Łukasz Kłaczyński głową po rzucie rożnym;

11 : 2 w 90 min. Łukasz Kłączyński z rzutu karnego po faulu na Jakubie Raku;

Gra i wynik napawa optymizmem. Mecz wzbudził spore zainteresowanie kibiców. Na koniec ładny gest naszej drużyny, która podeszła do trybun podziękować młodej grupie naszych głośnych kibiców za doping.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DABROWSKI, MIKOŁAJCZAK / ANDRZEJEWSKI /, JAGODZINSKI / KAMIŃSKI /, MICHOREK / BRODAWKA /, HEJAK / GAŁECKI /, KŁĄCZYŃSKI, SKWAREK, PAPAJ / ATYKA /, NOWAK, RAK, SIATKOWSKI / KOWALSKI /.

REZERWOWI: ROICKI / limit 6. zmian /.

Łukasz Kłączyński

8 odpowiedzi na Grad goli w Szydłowie !

1. Świru pisze:

Brawo Iskierka! Brawo ziomeczki! :)

2. Obserwator pisze:

No i ci “Kopacze” kopnęli 11 goli drużynie, która rok temu ograła Piła dwukrotnie i zajęła 3 miejsce. Jak to możliwe, że tak słaba drużyna wygrała tak wysoko. Szok w regionie. Pewnie niektórzy myśleli że Iskra już leży na łopatkach a tu taka niespodzianka. Moim zdaniem takich niespodzianek będzie więcej w tym sezonie w wykonaniu drużyny trenera Krukowskiego. Szkoda, że tylko jedna reakcja na tak obraźliwy wpis do poprzedniego tekstu Pana Jurka. Brawo Iskra Szydłowo.

3. Noteć pisze:

Szydłowo miało być słabe?!
    Zostali zawodnicy, którzy stanowili trzon IV ligi, doszli wyjadacze, którzy rok w rok grali o zwycięstwo PKO wiesz marszu Iskra Szydłowo jest stawiana w roli faworyta. Nie ma się co oszukiwać. Pozdrawiam

• Obserwator pisze:

Przeczytaj komentarz w poprzednim wpisie pewnego znawcy , który nazwał się “Retetiit “. Pozdrawiam

4. Krzysztof pisze:

Po pierwszym meczu Iskry od podjęcia decyzji o zmianie klasy rozgrywkowej przez Zarząd klubu widać jak trafna była ta decyzja .
    Wspaniała radość z gry i zorganizowanie drużyny wróży dla zespołu, działaczy a nade wszystko Kibiców mnóstwo emocji i pasjonujących meczów .
    Iskra Szydlowo daje w ten sposób nadzieję na długie chwile do radosnych , pełnych szczęścia chwil a w konsekwencji powodu do Dumy z Naszej drużyny
    Gratulacje i tak trzymać Iskierko????????????