Kamil Kosiński “Kosa” !

W przedostatniej kolejce spotkań północnej IV ligi Iskra Szydłowo po bardzo ładnej grze pokonała Grom Plewiska na jego boisku 3 : 2 / 1 : 0 /.

Kamil Kosiński pojawił się na boisku w drugiej połowie i było to przysłowiowe wejście smoka. Strzelił dwie bramki, czym walnie przyczynił się do zwycięstwa Iskry. Brawo Kamil !.

Iskra objęła prowadzenie w 15 min. po strzale z 16 m. Daniela Popiołka i kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Gospodarze w 35 min. strzelili w poprzeczkę. Dwukrotnie dobrze interweniował Skuza, broniąc strzały gospodarzy.

W drugiej połowie Iskra grała z mocno wiejącym wiatrem i już na początku powinna strzelić dwie a nawet trzy bramki. Najpierw strzał z 7 m. Popiołka obronił bramkarz gospodarzy a 2 minuty później obronił groźny strzał Hermanowicza. Były to odpowiednio 53 i 54 min. W 58 min. Iskra wyprowadziła kontrę trzech na jednego ale ostatnie podanie było niecelne. Gospodarze wyrównali w 70 min. po błędzie przed naszym polem karnym / podanie na nogę w niegroźnej sytuacji/ . Zawodnik gospodarzy popisał się pięknym strzałem z dystansu. Takie błędy się zdarzają. Zawodnicy jadą prosto z pracy na mecz. Gonią na złamanie karku ponad 100 km. żeby zdążyć na 17.00. Nic dziwnego – zmęczenie i brak koncentracji. Na 2 : 1 podwyższył wspomniany już Kosiński w 78 min. Gospodarze ponownie wyrównali z rzutu karnego w 82 min. Ostatnie słowo należało jednak do naszej drużyny. Kamil Kosiński strzałem w długi róg bramkarza rozstrzygnął wynik meczu.

Po meczu rozmawiałem z trenerem Ryszardem Rybakiem, byłym piłkarzem Lecha Poznań, który obiektywnie przyznał, ze Iskrze należało się zwycięstwo.

Ponownie Iskra udowodniła swoją wartość. Ponownie zagrała do końca o zwycięstwo. Przed nami ostatni mecz z GLKS Wysoka już w sobotę o 16.00 w Szydłowie.

Serdecznie zapraszamy.

ISKRA SZYDŁOWO:SKUZA, MIKOŁAJCZAK S., MIKOŁAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, BEDNARZ / KOSIŃSKI /, MICHOREK, HERMANOWICZ, POPIOŁEK / NAWROCKI/, CYRUK, JURACKI, SKWAREK.

REZERWOWI: BRUSKI.

Jerzy Siwiec

Bramki Dariusz Furgała

20170531_170911

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.