Sparing z Unią Swarzędz.

Środa, 18.30, boisko w Swarzędzu, GKS Iskra Szydłowo przegrywa w sparingu z III – cio ligowcem – Unią Swarzędz. Unia wygrywa 5 : 0 / 1 : 0 / ale jak mówi trener Sochacki – nie było źle, szczególnie w pierwszej połowie.

Dobra pierwsza połowa, stracony gol w końcówce po ewidentnym błędzie naszego, młodego bramkarza. Druga połowa to niestety już zupełnie inny obraz gry i strata 4. bramek. Przetestowani kolejni zawodnicy i ponoć to już koniec testów. Trener już wie kto zagra dla Iskry w rundzie wiosennej.

Dodam jeszcze, że zabrakło kilku zawodników / kontuzje, zaziębienia /.

Kolejny sparing w sobotę w Wałczu z Kłosem Gałowo o godzinie 16.00.

3 odpowiedzi na Sparing z Unią Swarzędz.

1. Jarek Feciuch pisze:

Panie Jurku, pierwszym zdaniem zapewne ” POMÓGŁ ” Pan, młodemu bramkarzowi stać się lepszym. Masakra !!!

2. Kania pisze:

Faktycznie Panie Jerzy. Jak można pisać takie rzeczy. Przecież teraz ten młody bramkarz jest całkiem załamany i może przestać trenować. Nie wolno krytykować nawet w najdelikatniejszy sposób Pana piłkarza. Pi tyłu latach powinien Pan to wiedzieć. Brać przykład z trenera Feciucha który spokojny na ławce bez personalnych uwag w czasie meczu żeby nikogo nie urazić. Panie Jerzy od dzisiaj tylko same pochwały. Porażka 0 do 5 to przecież nic wielkiego. Ponoć po bardzo dobrej grze, szczególnie w 1 połowie. Dobre dobre nieźle się można ubawić.

3. Kibic22 pisze:

Z tego co się orientuje to Pan „młody bramkarz” stracił jedną bramkę a z zamieszczonego opisu wynika coś innego. Inny bramkarz stracił 4 gole. Panie Jerzy należy zamieszczać informacje zgodnie ze stanem faktycznym.