Z Nielbą Wągrowiec na remis.

Po ciężkim i twardym meczu, z 0 : 2 po pierwszej połowie do remisu 2 : 2 na zakończenie spotkania. Nielba po 2. czerwonych kartkach kończyła mecz w 9.

Trzeba mieć mocne nerwy i zdrowie ze stali, żeby oglądać takie mecze, szczególnie jak się jest trenerem. Przegrana 1. połowa 0 : 2 przez nasz zespół nie zapowiadała niczego dobrego. Jednak Iskra ponownie pokazała charakter i zdołała wyrównać. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet pokusić się o zwycięstwo, gdyż od  65 min. graliśmy z przewagą 2. zawodników. Udało się tylko wyrównać i wydaje się, że taki wynik jest wynikiem sprawiedliwym.

Przed meczem podziękowano / prezes Olecki i Marek Wojdyło / Emilowi Lubońskiemu za grę w Iskrze Szydłowo od 2013 roku. Emil wszystkiego najlepszego w biznesie !

Przed meczem, na licytację dla ” Franusia walczącego z Wągrowca ” koszulkę z autografem przekazała zawodniczka KSW Katarzyna Lubońska a Prezes OZPN Piła Adam Luboński, na ten sam cel przekazał koszulkę byłego zawodnika Legii Warszawa Jakuba Wawrzyniaka.

Za tydzień wyjazd do Lubuszanina Trzcianka i apel o kulturalny doping.

BRAMKI: KOSIŃSKI w 60 min. i CIUPA w 78 min z rzutu karnego.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, JURACKI, MIKOŁAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK S., MICHOREK, POPIOŁEK / HERMANOWICZ od 46 min. /, CIUPA, NAWROCKI / PIETROWSKI od 60 min. /, BEDNARZ / KOSIŃSKI od 46 min. /, CYRUK / TURKOWIAK od 75 min. /.

REZERWOWI: SKUZA, PINKOWSKI, SKWAREK.