Grom Plewiska – Iskra Szydłowo 3 : 0 / 2 : 0 /.

Każda dobra passa kiedyś się kończy. Dzisiaj Iskra przegrała w Plewiskach 3 : 0 / 2 : 0 /.

Iskra Szydłowo z Gromem Plewiska miała do dzisiaj bardzo korzystny bilans. Na 6 rozegranych spotkań Iskra wygrała 5 i raz zremisowała. Ostatnio, pamiętne 3 : 2 w Plewiskach i 4 : 3 w Szydłowie / zwycięska bramka w doliczonym czasie gry /. Najbardziej spektakularne zwycięstwo to 7 : 0 w czerwcu 2016 r. w Szydłowie.

Dzisiaj Grom się częściowo zrewanżował, wygrywając bez większego wysiłku 3 : 0.

2 bramki stracone w 30 i 37 minucie po błędach naszych zawodników. Najpierw stracona piłka przed naszym polem karnym i w konsekwencji strata bramki a 7 min. później strata piłki w strefie środkowej i szybkie 2 : 0.

Iskra od początku cofnięta a Grom od 1-szej minuty w ataku na naszą bramkę. Wyprowadzane kontry nie miały takiej siły jak zazwyczaj. Mateusz Górny osamotniony z przodu, w asyście 2 – 3 obrońców miał jednak swoje sytuacje ale dzisiaj skuteczności zabrakło.

Druga połowa to gra na połowie Gromu ale nasi zawodnicy razili nieskutecznością. Wspomniany Górny miał 2 czyste sytuacje bramkowe ale piłka po jego strzałach leciała daleko obok bramki. Gospodarze przeprowadzili 1 akcję i zdobyli 3. bramkę.

Taki mecz musiał się zdarzyć. Mniej agresywnie, mniej ambitnie, mniejszy pressing no i zdaniem kibiców bardzo widoczny brak naszego kapitana – Łukasza Skwarka / pauza za kartki /. Chłopaki nic się nie stało ! Przed nami ważne mecze. Już w środę kolejna runda Pucharu Polski w Śmiłowie z Orkanem a za tydzień przyjeżdża GLKS Wysoka.

Kibice liczą na powrót do gry w dobrym stylu. Zobaczymy. To jest piłka i jak pokazuje dotychczasowy przebieg rozgrywek wszystko jest możliwe.

ISKRA SZYDŁOWO: SKUZA, KOMENDERSKI, POZNAŃSKI, KOTIUSZKO, DOLNY, GÓRNY / KISIEL /, POLAK / ALTAIR /, WALKOWIAK, GÓŹDŹ, PAŃCZYSZYN / ZUBLEWICZ /, KWIATKOWSKI / GÓRZNY /.

REZERWOWI: NAJDEK, WARYKASZ, KOTOWICZ.

Jerzy Siwiec

20170930_160440

20170930_155902

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.