Iskra K. – Iskra Sz. PP 0 : 1.

Iskra Krajenka – Iskra Szydłowo 0 : 1 / 0 : 1 / w Pucharze Polski. Skromna wygrana ale jednak wygrana i do tego w okrojonym składzie. Ozdoba meczu piękna akcja Jakuba Raka/ podanie piętą / i Łukasza Skwarka w 33. minucie zakończona golem Łukasza.

Pewne przed meczem było to, że wygra Iskra. Pytanie tylko czy ta z Krajenki czy ta z Szydłowa. Wygrał faworyt, chociaż skromnie 1 : 0. W lidze Szydłowo wysoko wygrało ale puchary, własne boisko to zupełnie inna bajka.

Dwie sytuacje sam na sam, w 12. min. Jakub Rak / broni bramkarz / i w 80 min. Wiktor Roicki / broni bramkarz /, piękna akcja i gol Łukasza Skwarka, ewidentny rzut karny / zdaniem kibiców / na Adrianie Mikołajczaku w 45. min. / sędzia nie zagwizdał /. To nasze, najlepsze sytuacje. Brak Łukasza Kłączyńskiego, Bartosza Gałeckiego, Błażeja Hejaka i Adriana Jagodzinskiego. Dobra postawa w bramce Zachariusza Zielonki pod nieobecność kontuzjowanego Artura Dąbrowskiego. Tyle o naszej drużynie.

Iskra Krajenka bardzo ambitnie, zmotywowana chęcią rewanżu za porażkę w lidze. Pierwsze 10 min. gra na naszej połowie, dwie groźne akcje. W 50. min. strzał nad poprzeczką z 12 m., 3 rzuty wolne z około 18 – 20 m. nad poprzeczką i poprzeczka i akcja w ostatniej minucie, kiedy to po rzucie rożnym Gospodarze strzelają w słupek a piłkę zmierzającą do naszej bramki wybijamy z linii bramkowej.

Trener Iskry Szydłowo – Cezary Krukowski zadowolony. Wygrywa mecz za meczem, dobrze układa skład, daje pograć młodym. Pomaga mu w tym asystent – Roman Michorek. Roman dzisiaj w roli stopera. Bez uwag.

Gramy dalej w pucharze a już w sobotę liga i mecz z Sokołem Damasławek w Szydłowie o 15.00. Zapraszamy.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: ZIELONKA, MARTENKA, KAMIŃSKI, MICHOREK, NOWAK, SIATKOWSKI / WOŁCZKO /, BRODAWKA, RAK, KOWALSKI / ROICKI /, SKWAREK, MIKOŁAJCZAK / PAPAJ /.

2 odpowiedzi na Iskra K. – Iskra Sz. PP 0 : 1.

1. Fan pisze:

Brawo drużyna. Z tego co czytam to słaba skuteczność młodzieży. Nic nie szkodzi jeżeli jest wygrana. Młodzi mają czas a bramki zaczną strzelać. Teraz trzeba skupić się na lidze. Niedługo trudne mecze przed zespołem. Już za dwa dni Damasławek. Który dzisiaj ograła drużynę powiatu piskiego. Powodzenia Iskro.