Iskra się nie zatrzymuje.

5.kolejka o mistrzostwo Klasy Okręgowej, w której GKS Iskra Szydłowo, faworyt podejmuje Sokół Mieścisko. Wysoko bo 7 : 0 / 4 : 0 / wygrywa faworyt ale brawa dla Gości za ambicję i chęć zdobycia choćby honorowej bramki.

Sokół Mieścisko jak na razie bez punktów. 4 porażki ale z wolą walki. Piłka zna przykłady, kiedy to teoretycznie drużyna słabsza, skazana na porażkę potrafi zaskoczyć i pokusić się o niespodziankę. Nasi najbardziej doświadczeni zawodnicy / Michorek, Kłączyński, Mikołajczak, Skwarek / ciągle powtarzają – nie patrzymy na innych – gramy swoje a każdego przeciwnika traktujemy bardzo poważnie.

Iskra zdecydowanym faworytem i inny wynik niż wygrana byłby dużym zaskoczeniem. Niespodzianki nie było. Iskra wysoko pokonała drużynę Sokoła, strzelając już do przerwy 4 bramki. Po przerwie kolejne 3. Goście ambitnie. Nie zrażała ich  utrata kolejnych bramek. Grali cały mecz o zdobycie honorowego gola i dwa razy byli bliscy ale bardzo dobrze obronił Artur Dąbrowski. Artur zagrał z kontuzją i mimo bólu dotrwał do końca meczu.

Po meczu 23. urodziny świętował Dawid Kamiński. Serdeczne gratulacje Dawid.

Zapraszam do posłuchania moich rozmów z Jakubem Rakiem i Łukaszem Kłączyńskim.

Jak padały bramki:

1 : 0 w 11. min. Adrian Mikołajczak. Gol meczu. Sprytnym strzałem przelobował bramkarza z około 35 m.;

2 : 0 w 16. min. Łukasz Skwarek po indywidualnej akcji;

3 : 0 w 21. min. Bartosz Papaj;

4 : 0 w 37. min. Jakub Rak / asysta Mikołajczak /;

5 ; 0 w 46. min. ponownie Jakub Rak dobitka po obronionym strzale Papaja;

6 : 0 w 77 min. Łukasz Skwarek / asysta Mikołajczak/;

7 : 0 w 79 min. ponownie Skwarek po ind. akcji.

Były jeszcze 2 słupki / Mikołajczak, Papaj /.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, MIKOŁAJCZAK, MICHOREK / KUREK /, KŁĄCZYŃSKI, SKWAREK, KAMIŃSKI / SIATKOWSKI /, MARTENKA, PAPAJ / BRODAWKA /, NOWAK / ANDRZEJEWSKI /, GAŁECKI, RAK / KOWALSKI /.

REZERWOWI: ZIELONKA.

Jerzy Siwiec

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Iskra się nie zatrzymuje.

 1. Krzysztof pisze:

  Kolejna pewna dominacja Iskry i zwycięstwo po dobrej grze …
  Cieszy organizacja gry i konsekwentna taktyka nowego szkoleniowca
  Bardzo obiecujące i to ze mamy w zespole młodych utalentowanych zawodników którzy doskonale spisali się po dokonaniu zmian
  Jednym słowem Iskra Avanti!!!

  • Obserwator pisze:

   Krzysztof to już któryś z kolei bardzo trafny i merytoryczny komentarz. Pełna zgoda. Iskra na razie nie do zatrzymania. Ambicja zespołu z Mieściska to niestety za mało. Potrzebne jeszcze umiejętności. Kolejny raz z zaciekawieniem posłuchałem fajnych wywiadów. Powodzenia w kolejnych meczach.

 2. Janusz pisze:

  Oba komentarze jak najbardziej trafne! Ale jak powiedział w wywiadzie Łukasz, przed nami trudne mecze i wyniki osiągnięte będą świadczyć o naszej aktualnej dyspozycji i jakie cele możemy osiągnąć i o jakie możemy grać!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.