Iskra Szydłowo gotowa do ligi.

W ostatnim sparingu przed startem ligi, Iskra Szydłowo wysoko pokonała swoją imienniczkę z Wyszyn 14 : 1 / 6 : 0 /. Iskra Wyszyny to zespół z A – klasy, w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki w swojej grupie na 10. miejscu.

Goście, mimo ambitnej postawy nie mogli nawiązać równorzędnej walki z zespołem Cezarego Krukowskiego, w którym prym wiodą zawodnicy z przeszłością IV I V Ligową. Do tego zdolna młodzież z gminy. Michorek, Kłączyński, Mikołajczak, Skwarek to podstawowi zawodnicy IV – Ligowego zespołu z poprzedniego sezonu. Dąbrowski, Rak, Papaj, Brodawka, Aftyka byli w IV – Ligowej kadrze. Do tego doświadczeni Jagodzinski, Martenka, Siatkowski, Hejak, Nowak. Słowem Iskra ma mocny zespół na Red Box Klasę Okręgową.

Dzisiejszy wynik mówi wszystko. Iskra Wyszyny przyjechała w 11. ale do końca ambitnie walczyła, co w końcówce zostało nagrodzone zdobyciem honorowej bramki. Zdecydowanie zasłużenie.

Oprócz przebudowanego, perspektywicznego zespołu Iskra ma też przebudowany stadion z nową lokalizacją trybun i nowym ogrodzeniem. Teraz czekamy tylko na dobre wyniki.

BRAMKI DLA ISKRY ZDOBYLI:

4 x Adrian Mikołajczak;

3 x Jakub Rak;

3 x Bartłomiej Papaj;

2 x Łukasz Skwarek;

1 x Roman Michorek;

1 x Mikołaj Siatkowski.

Zapraszam do posłuchania rozmowy z trenerem Iskry – Cezarym Krukowskim.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KŁĄCZYŃSKI, HEJAK, MARTENKA, SIATKOWSKI, PAPAJ, MIKOŁAJCZAK, MICHOREK, SKWAREK, RAK, NOWAK oraz BRODAWKA, AFTYKA, ANDRZEJEWSKI, JAGODZINSKI, KOWALSKI.

Jerzy Siwiec


Rzut karny – Roman Michorek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.