Kolejny sparing Iskry.

W ramach przygotowań do ligi, tym razem w środę, GKS Iskra Szydłowo rozegrała kolejny sparing na własnym boisku. Przeciwnikiem Lubuszanin Trzcianka, zespół z V. Ligi. Po dobrej, szybkiej grze z obu stron przegrywamy 0 : 3 / 0 : 0 /.

Trenerzy obu zespołów – Łukasz Walkowiak Lubuszanin Trzcianka i Cezary Krukowski Iskra Szydłowo testują kolejne ustawienia zespołu. Testują nowych zawodników i ładują akumulatory.

Przegrana Iskry 0 : 3, wynik niekorzystny ale był to najlepszy test mecz naszej drużyny z dotychczas rozegranych. Zaangażowanie, wytrzymanie meczu kondycyjnie, dobra gra młodzieży. W drugiej połowie na boisku grała jedenastka złożona z młodych zawodników tylko i wyłącznie z gminy Szydłowo.

Iskra miała dwie, trzy sytuacje bramkowe / Skwarek, Rak / ale zabrakło skuteczności.

Trener Cezary Krukowski: ” Przegrana ale widzę powody do optymizmu. Lubuszanin to bardzo dobra drużyna, która ma w składzie takich doświadczonych zawodników jak Iwanicki, Wicher, Feciuch, Urbański a my na jej tle zagraliśmy niezły sparing. Dałem pograć każdemu i jestem zadowolony z ich postawy. Dalej trenujemy i szykujemy się do ligi. Jestem dobrej myśli”.

Łukasz Kłączyński w przerwie meczu: “ Zdecydowanie lepsza nasza gra w porównaniu do meczu z Gołańczą. Jestem zadowolony. Potrzebujemy czasu, żeby młodzież nabrała pewności. Nie zagram w drugiej połowie z powodu lekkiego urazu. Nic groźnego“.

Prace na stadionie / ogrodzenie /po przeniesieniu trybun zmierzają do końca. Przed startem ligi wszystko będzie gotowe mówi obecny na sparingu Artur Kamiński, który z ramienia gminy sprawuje nadzór nad całością.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KŁĄCZYŃSKI, KAMIŃSKI, MARTENKA, MICHOREK, JAGODZIŃSKI, RAK, SIATKOWSKI, MIKOŁAJCZAK, PAPAJ, SKWAREK oraz ZAWADZKI, ROICKI, HEJAK, KOWALSKI, BRODAWKA, WOŁOCZKO, KUREK, ANDRZEJEWSKI.