Orzeł Gulcz też nie dał rady.

Czwarta kolejka i wyjazd do Gulcza. GKS Iskra Szydłowo w roli faworyta. Faworyt nie zawiódł i wygrał 5 : 3 / 3 : 2 / na trudnym terenie. Mecz cały czas pod naszą kontrolą.

Orzeł Gulcz, beniaminek, który z drugiego miejsca awansował do klasy okręgowej. Po trzech kolejkach 2. wygrane i jedna porażka, 6. pozycja w tabeli z 6. punktami.

Iskra Szydłowo pojechała do Gulcza w roli faworyta. Po trzech kolejkach komplet punktów i pozycja lidera. jak przystało na lidera kolejna wygrana stała się faktem i po 4. kolejkach, z kompletem punktów prowadzimy w ligowej tabeli.

Pod nieobecność trenera Cezarego Krukowskiego, zespół poprowadził do wygranej jego Asystent- Roman Michorek. Zadzwoniłem do Romana bezpośrednio po meczu I oto co usłyszałem: ” już po 15. minutach prowadziliśmy 3 : 0 ale dwa błędy w obronie, strata dwóch bramek i na przerwę schodziliśmy do szatni przy wyniku 3 : 2. W szatni męska rozmową, korekta na drugą połowę i ponowne powiększenie przewagi do wyniku 5 : 2. W końcówce Gospodarze zdołali zdobyć trzeciego gola I ostatecznie wygrywamy 5 : 3. Jestem bardzo zadowolony bo przywozimy punkty z wyjazdów a to, jak pamiętamy była nasza największą bolączka w IV lidze. Z optymizmem patrzymy w przyszłość “.

Kolejny raz nie mogłem być na meczu ale takie wiadomości jakie docierały do Kazimierza Dolnego zdecydowanie poprawiają humor.

Bramki: 2 x Papaj, Michorek, Nowak i Mikołajczak.

2 odpowiedzi na Orzeł Gulcz też nie dał rady.

1. Seb82 pisze:

Bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie. Gratulacje dla zawodników Iskry. Wierzę bardzo w to że Szydłowo wróci szybko do IV ligi. Wiadomo że klub przechodzi reformę ale przyszłość Iskry Szydłowo widzę w różowych barwach.