Ostatni sparing przed ligą.

W ostatnim sparingu przed startem rundy rewanżowej Klasy Okręgowej, Leśnik Margonin – GKS Iskra Szydłowo 4 : 2 / 2 : 0 /. Trudno o optymizm ale został tydzień, wrócą kontuzjowani no i nasza gra powinna być dużo lepsza.

Leśnik Margonin to drużyna z V. Ligi. 14. miejsce po rundzie jesiennej, 15 punktów / 4 – 3 – 8 /. Mecz rozegrano na trawie.

GKS Iskra Szydłowo ponownie w osłabieniu. Tylko 14. piłkarzy do dyspozycji trenera Cezarego Krukowskiego. Wynik może nie najlepszy ale przeciwnik z ligi wyższej a stracone bramki to ponownie błędy w obronie, strata piłki i kontra, niecelne podania. To wszystko można wyeliminować. Do tego dojdzie większa motywacja no bo zagramy o punkty. Wróci Roman Michorek, Łukasz Kłączński, Bartek Gałecki, nasi podstawowi zawodnicy.

Uważam, że mimo słabszych wyników w trzech ostatnich sparingach /strata 14. bramek, tylko 4 strzelone /, Iskra ma potencjał i w lidze pokaże moc. Zawsze przed ligą mieliśmy słabe wyniki w grach kontrolnych i obawy jak to będzie. Teraz podobnie.

Trener Cezary Krukowski i jego doświadczony asystent Roman Michorek znajdą takie rozwiązania, tak ustawią zespół, że Iskra będzie wygrywać. Osobiście jestem optymistą.

Jak padały bramki:

1 : 0 w 35 min. strzałem z pola karnego;

2 : 0 strzałem głową po rzucie rożnym w 40 min.;

2 : 1 w 60 min. Dominik Drzewiecki strzałem w długi róg po rykoszecie;

3 : 1 w 66 min. i stracie piłki;

3 : 2 w 82 min. Michał Gabrysiak po indywidualnej akcji;

4 : 2 po strzale z 35 m. w okienko / najładniejsza bramka meczu /.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, WOJDYŁO, MIKOŁAJCZAK, KAMIŃSKI, MARTENKA, NOWAK, SIATKOWSKI, SKWAREK, RAK, JAGODZINSKI, DRZEWIECKI oraz KUREK, BRODAWKA, GABRYSIAK.

                                                                                                        Jerzy Siwiec

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Ostatni sparing przed ligą.

  1. Teofil pisze:

    Mam taką uwagę. Jeżeli w drużynie ma się byłych piłkarzy z 4 ligi i wyższe takich jak Mikołajczak, Drzewiecki, Kłączyński, Michorek, Skwarek to nie można nie awansować. To byłaby katastrofa. Pozycja w tabeli też zobowiązuje. To nas mają się bać. Powodzenia i awansu życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.