Szczęśliwy remis w Krajence.

16 marca 2024 roku, meczem w Krajence z miejscową Iskrą, nasza Iskra Szydłowo rozpoczęła marsz po awans do V. ligi. Do 75 minuty przegrywaliśmy 0 : 2. Skończyło się remisem 2 : 2. Marsz rozpoczął się małym falstartem.

Iskra Krajenka 13. miejsce po rundzie jesiennej, 13 punktów / 4 – 1 – 10 /, tydzień temu, w zaległym spotkaniu z jesieni z Orłem Gulcz porażka u siebie 0 : 3.

W środę w Kaczorach w saunie spotkałem Adriana Mikołajczaka, jednego z najbardziej doświadczonych piłkarzy Iskry. Pogadaliśmy oczywiście o zbliżającym się meczu w Krajence. ” Jestem spokojny o wynik, wygramy ten mecz. Trudne mecze dopiero przed nami. Piła, Złotów i Szamocin – to najgroźniejsi, nasi rywale. Będzie dobrze pomimo wielu kontuzji w zespole i niskiej frekwencji na treningach ” mówił Adrian.

Po meczu Adrian mówił tak: “ Moja prognoza z przed meczu kompletnie się nie sprawdziła. Mieliśmy kłopot z panowaniem nad piłką. Jeżeli w pierwszej połowie Krajenka strzeliłaby jeszcze dwie bramki to nie powinniśmy mieć pretensji. Artur wybronił. Po korektach w przerwie i zmianach dużo lepsza gra. Zabrakło czasu na zdobycie zwycięskiej bramki. Trzeba się ogarnąć i za tydzień powinno być dużo lepiej bo gorzej to już być nie może“.

Nic się nie sprawdziło niestety. Po słabym meczu z naszej strony remisujemy. Przypomnę, że na jesieni wygraliśmy wynikiem dwucyfrowym 11 : 2.

Gole tracimy w 10. min. po kontrze i 45 + 2, gdzie mamy rzut rożny ale idzie kontra, dwa podania i przegrywamy 0 : 2 do przerwy.

Po przerwie remis ratują dwie bramki. Łukasz Kłączyński głową w 75. min / asysta Łukasz Skwarek /i na 2 : 2 strzela Tymek Wojdyło, 17 letni zawodnik w 86 min.

Rozczarowujący remis na początek rundy. Niektórzy zawodnicy bez formy.

Komentarzy naszych kibiców nie będę cytował bo dużą część należałoby wypikać.

Za tydzień powinno być lepiej i obym miał rację. Zagramy z Unią Wapno 23 marca o 13.00 w Szydłowie.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, MIKOŁAJCZAK, KŁĄCZYŃSKI, MARTENKA / WOJDYŁO/, JAGODZINSKI / KAMIŃSKI /, MICHOREK, NOWAK / SIATKOWSKI /, KOWALSKI / BRODAWKA /, SKWAREK, RAK, DRZEWIECKI.

REZERWOWI: RECZULSKI, ZIELONKA, KUREK, WOŁCZKO.

4 odpowiedzi na Szczęśliwy remis w Krajence.

1. Janusz pisze:

Mnie osobiście najbardziej dotknęła nadspodziewanie słaba forma naszego od lat kapitana i najlepszego zawodnika też od wielu la! Zespół który nie potrafi wymienić 3-4 celnych podań, który nie potrafi zagrać kombinacyjnej piłki, nie potrafi oddać celnego strzału z dystansu nie ma szans awansu i nie ma się co łudzić , że wywalczymy awans!!! W drugiej połowie powinniśmy strzelić 3-4 bramki!!! A przyjdą mecze z zespołami lepiej grającymi od Iskry Krajenka!!! Obym się mylił ale taka jest prawda!!!

• Kamil pisze:

Januszu po prostu Krajenka dobrze zagrała ,a takie gwiazdy wasze są słabe i tyle

2. Asystent trenera pisze:

Po pierwszej kolejce rundy wiosennej stwierdzać że nie ma się co łudzić że wywalczymy awans to śmiała teza, ale cieszymy się że wiara w zespoł największego fana Iskry jest wysoka, zmotywuje nas to na pewno, obiecuje. Pozdrawiam Panie Januszu.

3. Andrzej pisze:

Kamilku tak tylko ci przypomnę że był remis a w obecnym sezonie w dwumeczu my 4 pkt wy 1 . W bramkach 13 do 4 więc z czego ty taki dumny jesteś?