Zimny prysznic.

Polonia Jastrowie sprawdziła formę podopiecznych Cezarego Krukowskiego, GKS Iskry Szydłowo w kolejnym sparingu w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/24. Wyszło fatalnie. Porażka 1 : 7 / 0 : 3 /.

Polonia Jastrowie, 15. drużyna V. Ligi z dorobkiem 9. punktów / 2 – 3 – 10 /.

Początek nie zapowiadał takiej katastrofy. Iskra atakowała, miała 2 słupki i sytuacje podbramkowe ale grzeszyła nieskutecznością. Polonia strzelała bramki. Praktycznie co akcja to bramka. Do przerwy strzeliła nam 3 a po przerwie kolejne 4 przy biernej postawie naszej drużyny. Błędy w ustawieniu, bałagan na boisku, niecelne podania. Honorowego gola dla Iskry strzelił testowany Michał Gabrysiak.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, WOJDYŁO, KŁĄCZYŃSKI, NOWAK, MARTENKA, MICHOREK, JAGODZINSKI, MIKOŁAJCZAK, DRZEWIECKI, RAK, SKWAREK oraz ZIELONKA, GAŁECKI, KAMIŃSKI, BRODAWKA, GABRYSIAK, RECZULSKI.

2 odpowiedzi na Zimny prysznic.

1. Marcin pisze:

Czytam i nie wierzę. To jakiś żart. Tydzień temu dobry mecz z Polonią Chodzież a tu taki blamaż. Czy piłkarze Iskry mieli powiązane nogi ? Zapomnieli przez tydzień jak się gra w piłkę? Mam nadzieję że to tylko wypadek przy pracy.