Polonia Chodzież – Iskra Szydłowo 3 : 3.

Do startu ligi miesiąc. KS Iskra Szydłowo rozegrała kolejny test mecz. Tym razem naszym sparingpartnerem IV. Ligowa Polonia Chodzież. Sparing rozegrano w Wągrowcu na sztucznej nawierzchni. Po dobrym, szybkim meczu remisujemy 3 : 3 / 2 : 2 /.

Polonia Chodzież, IV. liga Wielkopolska. Na półmetku rozgrywek Polonia na 13. miejscu z dorobkiem 21. punktów / 6 – 3 – 9 /. Ostatnio wygrana z Lubuszaninem Trzcianka w sparingu 6 : 1.

Zapowiadał się ciekawy sparing.

Polonia Chodzież podzielona na dwie drużyny. O 10.00 sparing z Lubuszaninem Drezdenko wygrany 2 : 1 i o 12.00 sparing z Iskrą w Wągrowcu. Trenerowi Jasińskiemu chodziło o to, żeby wszyscy zaliczyli 90 minut jednostki treningowej. W Wągrowcu, w drużynie Polonii 3. byłych zawodników IV Ligowej Iskry / Appiach, Kościański, Pisula /.

Nasza drużyna od początku bez Adriana Mikołajczaka, Huberta Martenki, Łukasza Skwarka i Romana Michorka. Roman dzisiaj, pod usprawiedliwioną nieobecność trenera Cezarego Krukowskiego dostał wolną rękę co do taktyki i składu. Zaczął młodzieżą.

Pierwszy gol dla Iskry w 5. minucie. Dominik Drzewiecki sam na sam, broni brakarz ale poprawka pod poprzeczkę już skuteczna.

W 10. minucie wyrównanie na 1 : 1 pięknym strzałem z 25 m.

W 21. min. przegrywamy 1 : 2 po długim podaniu na prawo, dograniu w pole karne i strzał po ziemi.

Dominik Drzewiecki wyrównuje na 2 : 2 strzałem od słupka w sytuacji sam na sam w 27 min.

Do przerwy 2 : 2.

Zmiany po przerwie w obu drużynach.

Prowadzimy 3 : 2 po strzale głową Łukasza Kłączyńskiego, po rzucie wolnym wykonywanym przez Romana Michorka / patrz video /.

W 70. min. remis 3 : 3 po strzale z pola karnego.

Bardzo pożyteczny sparing. Dobra postawa naszej drużyny z wyżej notowanym przeciwnikiem. Dobra dyspozycja szczególnie młodzieży / Dabrowski, Brodawka, Wojdyło, Gabrysiak /.

Kolejny sparing Iskra zagra 24. lutego o 16.00 w Wałczu z Polonią Jastrowie.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KŁĄCZYŃSKI, GAŁECKI, WOJDYŁO, KAMIŃSKI, NOWAK, JAGODZINSKI, BRODAWKA, RAK, DRZEWIECKI, GABRYSIAK oraz MIKOŁAJCZAK, MICHOREK, KUREK, HEJAK, SIATKOWSKI.

; Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Polonia Chodzież – Iskra Szydłowo 3 : 3.

1. Chodzieżanin pisze:

Nie sugerowałbym się tym wynikiem to był drugi skład Chodzieży w tym samym dniu pierwszy skład Poloni grał z 4 ligowym Drezdenkiem

2. Kuba pisze:

Nikt się kolego nie sugeruje w Szydłowie w pierwszym składzie 6 wyszło 16 – 17 latków więc sam rozumiesz :)

3. Kibic MKP pisze:

Kto tam jest 16-17 latkiem tylko Wojdyło i Brodawka może Nowak reszta to stare konie

• Kibic pisze:

Z tego co widzę w relacji to w pierwszej połowie zagrali jeszcze Dąbrowski, Rak ,Gabrysiak, chyba nie są tacy staży.
      A co do starych to fajnie że są i młodzież ma się od kogo uczyć. Fajnie to wygląda.