5 : 0 z Orłem Gulcz !

GKS Iskra Szydłowo – Orzeł Gulcz 5 : 0 / 2 : 0 /. Wynik wysoki ale zwycięstwo nie przyszło łatwo. Orzeł zagrał bardzo ambitnie tyle tylko, że przegrywając    0 : 2 musiał się odsłonić i tym samym narazić na kontrę. Iskra wykorzystała to bezlitośnie.

Gulcz wieś położone w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Wieleń. Około 600. mieszkańców.

Orzeł Gulcz, nasz dzisiejszy przeciwnik na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 22. punktów     / 6 – 4 – 8 /. Ostatnio porażka 1 : 4 w Mieścisku z miejscowym Sokołem ale na początku rundy pewna wygrana w zaległym meczu w Krajence 3 : 0.

GKS Iskra Szydłowo stawia na młodzież. Dzisiaj w składzie też młodzież / Dąbrowski, Gabrysiak, Brodawka, Kurek, Reczulski, pauzował za kartki Rak /. W połączeniu z naszymi doświadczonymi zawodnikami dobrze to wygląda. Młodzież nabiera doświadczenia i robi postępy.

Przed meczem nikt z kibiców Iskry nie brał pod uwagę straty punktów, chociażby jednego. Kibice stawiali na pewną wygraną.

W 10 min. gol na 1 : 0 Adriana Mikołajczaka w zamieszaniu po rzucie rożnym, kolejny gol na 2 : 0 Łukasz Skwarek po indywidualnej akcji w 35. min.

Do przerwy 2 : 0.

Orzeł Gulcz grał otwarta piłkę. Atakował i groźnie strzelał. Do tego dobrze się bronł. Zaangażowanie na całym boisku.

Po przerwie, w 65. min. Goście mają rzut karny i szansę na bramkę kontaktową. Gol nie pada gdyż świetnie broni Artur Dąbrowski. Artur to przykład “Młodego”, który robi największe postępy. Solidnie trenuje pod okiem Gabriela Kulachy – trenera bramkarzy.

Nie strzelili to tracą kolejne bramki. W piłce takie sytuacje się mszczą.

W 70 min. Łukasz Skwarek na 3 : 0;

W 72. min. Łukasz Kłączyński głową po rzucie rożnym na 4 : 0;

W 80 min. Adrian Jagodzinski na 5 : 0 i ustala wynik spotkania.

Brawa dla Iskry za kolejne punkty i kolejne zwycięstwo. Trzeba zauważyć 4 asysty Romana Michorka, kolejną bramkę Adriana Mikołajczaka i powrót do swietnej formy Łukasza Skwarka / dzisiaj 2 bramki /. Trener Cezary Krukowski ma powody do zadowolenia. Mimo porażki brawa za ambicję dla zespołu Gości. Na pewno będą odbierać punkty naszym przeciwnikom.

Teraz przed nami dwa wyjazdy.

Zapraszam do posłuchania pomeczowych wywiadów z Romanem Michorkiem i Bartoszem Gałeckim.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KŁĄCZYŃSKI, MARTENKA, MIKOŁAJCZAK, GAŁECKI, BRODAWKA, JAGODZINSKI, GABRYSIAK, SKWAREK, NOWAK, MICHOREK oraz KUREK, KOWALSKI, RECZULSKI. Nie zagrał ZIELONKA.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na 5 : 0 z Orłem Gulcz !

  1. Orzełek pisze:

    Na oewjo wynik cieszy. Nasi najgroźniejsi rywale też powygrywali swoje mecze. Brawa dla młodego bramkarza Iskry. Obronił rzut karny i od pewnego czasu pewnie broni. Fajnie że gra tyłu młodzieżowców i to z gminy. Ciekawe wywiady. Brawo dla całego zespołu.

  2. Świru pisze:

    Łukasz Kłączyński – od zawsze mówiłem, że ma papiery na granie co najmniej w drugiej lidze. Jest jak wino, im starszy tym lepszy.

  3. Janusz pisze:

    A mnie najbardziej cieszy, że wreszcie Łukasz Skwarek zagrał tak jak potrafi! Był wszędzie!!! Na dodatek 2 gole strzelił a mógł więcej!!! BRAVO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.