Pierwszy sparing i wygrana.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/24, GKS Iskra Szydłowo rozegrała pierwszy sparing z drużyną KP Piła. Cezary Krukowski, trener naszego zespołu zadowolony. Wygrywamy 2 : 0 / 0 : 0 / po bramkach Łukasza Skwarka i Dominika Drzewieckiego.

KP Piła, 8. drużyna Red Box V. ligi. zespół prowadzony przez trenera Pawła Nawrockiego, byłego zawodnika Iskry Szydłowo. Do tego zespół wzmocniony piłkarzami testowanymi. Słowem trudy sparingpartner.

Nasz zespół z Dominikiem Drzewieckim w składzie, wracającym do gry po prawie rocznej przerwie. Cel na koniec sezonu – awans do V. Ligi.

Pierwsze 15 – 20 min. dla KP Piła. Druga część pierwszej połowy dla nas. Początek drugiej połowy to zdecydowana przewaga Iskry. W efekcie dwie bramki. Łukasz Skwarek strzałem z dystansu i Dominik Drzewiecki potężnym strzałem z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Ostatnie 15 min. to przewaga KP.

Trener Cezary Krukowski: ” Pierwsze granie na dużym boisku / trenujemy na orliku /, nie ma co przykładać wielkiej wagi do wyniku, chociaż Piła to mocna drużyna. Robimy swoje, szukamy najlepszych rozwiązań i ustawień. Sporo czasu do ligi. Jestem dobrej myśli.”

Trener KP Piła Paweł Nawrocki: ” Myślę, że pierwsza połowa to optycznie nasza przewaga. Druga to już przewaga Iskry. Nie chcę się tłumaczyć ale zabrakło mi kilku zawodników z podstawowego składu ze względu na akademickie mistrzostwa w piłce halowej. Iskra dzisiaj była zespołem lepszym. Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej. Kolejny sparingpartner to Noteć Dziembowo.”

Powspominaliśmy z Pawłem czasy jego gry w Iskrze Szydłowo i zgodziliśmy się, że był to najlepszy czas naszego zespołu.

Iskra za tydzień zagra z Orłem Wałcz o 14.00 w Wałczu.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KOWALSKI, KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK, GAŁECKI, NOWAK, SIATKOWSKI, MICHOREK, DRZEWIECKI, SKWAREK, RAK oraz ZIELONKA, KAMIŃSKI, HEJAK, BRODAWKA, KUREK, WOŁCZKO, RECZULSKI.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.