Wigilia w Szydłowie.

16 grudnia 2023 r. w restauracji “Zacisze” w Szydłowie, przy wigilijnym stole zaproszeni goście, działacze, kibice i piłkarze Iskry Szydłowo podzielili się tradycyjnym opłatkiem.

Wśród zaproszonych gości Wójt Gminy Szydłowo – Tobiasz Wiesiołek, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Mariusz Woźniak, Radny Gminy Waldemar Kożuchowski, Marek Grochowski z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Prezes Rafał Szczanowicz, wiceprezes Tadeusz Cecki, Główny sponsor drużyny – Mieczysław Szczanowicz, zarząd klubu, trenerzy, piłkarze i kibice.

Spotkanie wigilijne rozpoczął Ksiądz Proboszcz od odczytania fragmentu Pisma Świętego, następnie zaintonował kolędę, którą wspólnie odśpiewano. Zakończył złożeniem życzeń świątecznych. Zebrani podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczne.

Wójt Gminy Szydłowo – Tobiasz Wiesiołek pogratulował zespołowi udanej rundy, poinformował o planowanych inwestycjach na stadionie w Szydłowie i Łubiance z  Polskiego Ładu / oświetlenie boisk /, obiecał dobrą współpracę na linii klub – Urząd Gminy. Na koniec życzył wszystkim wesołych i zdrowych świąt.

Marek Grochowski z WZPN pogratulował klubowi wyników i złożył życzenia.

Trener koordynator drużyn młodzieżowych Artur Krzywicki omówił wyniki, przedstawił statystyki, podkreślił zaangażowanie trenerów i młodzieży na treningach. Chwalił rozwijający się program Gminnego Klubu Sportowego.

Trener – Cezary Krukowski omówił wyniki rundy jesiennej, podziękował Wójtowi, sponsorowi Mieczysławowi Szczanowiczowi, prezesowi Rafałowi Szczanowiczowi, władzom klubu za stworzone, znakomite warunki do gry i treningu. Podziękował kibicom i piłkarzom. Wyróżnił piłkarzy. Przekazał na koniec terminy i sparingpartnerów w okresie przygotowawczym.

Wyróżnienia w postaci statuetek, z rąk prezesa Rafała Szczanowicza i wiceprezesa Tadeusza Ceckiego odebrali:

Wójt Gminy Tobiasz Wiesiołek za dobra współpracę na linii Gmina – Klub;

Radny, sponsor Waldemar Kożuchowski za finansowe wsparcie klubu;

Dyrektor Artur Kamiński zz wszechstronna pomoc z ramienia Gminy dla klubu ;

Trener Andrzej Kwiatkowski za długoletnia pracę na rzecz klubu;

Piłkarze Adrian Mikołajczak, Jakub Rak, Łukasz Kłączyński, Łukasz Skwarek za uzyskane wyniki w rundzie jesiennej sezonu 2023/24.

Po części oficjalnej konsumpcja potraw wigilijnych przygotowanych przez właścicielkę restauracji Zacisze – Panią Krystynę. Było na bogato. Ryby, 3 rodzaje pierogów. paszteciki, sałatki, ciasto, kawa, herbata. Palce lizać. Podziękowania dla Pani Krystyny i Pań kelnerek za wzorowe przygotowanie i obsługę.

Serdeczne podziękowania dla Prezesa Rafała Szczanowicza – głównego organizatora i jego ojca – Mieczysława, którzy kolejny raz organizują tak miłe i świąteczne spotkanie wigilijne.

                                                                                                                     Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wigilia w Szydłowie.

  1. Bobik pisze:

    Miło popatrzeć i poczytać. Wszystko na wysokim poziomie. Począwszy od szanownych gości aż po jadłospis. Wszystkiego dobrego na nadchodzące święta i na Nowy Rok. Brawa dla Panów Szczanowiczów. Wysoki poziom jak zwykle i tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.